získejte autosklo
ZDARMA!
OV: 722 220 226
FM: 776 338 346

Jak získat dálniční známku zdarma?

Obchodní podmínky

 Autoskla:

Záruka na veškerá autoskla dodávaná naší firmou je v délce 24 měsíců a je poskytována na tvar, stálobarevnost, průhlednost, jakost. Záruku vzhledem k charakteru zboží nelze poskytnout na jakékoliv mechanické poškození. Na montáž autoskla v našem servise poskytujeme dále záruku na těsnost, a to rovněž v délce 24 měsíců. V případě použití starších nebo původních dílů při montáži skla nelze poskytnout záruku na těsnost. V případě, že vozidlo je, případně bylo havarováno, nebude brán zřetel na reklamace s tím související.

 

Autofólie:

Na autofólie je poskytována záruka výrobcem v délce 60 měsíců. Na vyblednutí je poskytována doživotní záruka. Na montáž autofólií poskytujeme záruku taktéž v délce 60 měsíců. Záruku vzhledem k charakteru zboží nelze poskytnout na jakékoliv mechanické poškození. Dle platné legislativy ČR není montáž autofólií na přední skla vozu povolena, na což byl zákazník upozorněn. Za případné sankce a postihy, včetně nákladů na demontáž autofólií, zodpovídá v plném rozsahu zákazník.

 

V případě zpracování zboží, které leží mimo dosah našeho vlivu, nemůžeme za zboží převzít záruku. Záruka se rovněž nevztahuje na poškození zboží během přepravy, kterou neposkytla naše firma.

Kontakt

AMS Autosklo Ostrava
Nemocniční 2902/13
Moravská Ostrava, 702 00

tel: +420 722 220 226
email:
amsautosklo@email.cz

AMS Autosklo Frýdek-Místek
Příborská 89
Zelinkovice, 739 42

tel: +420 776 338 346
email:
amsautosklo-frydekmistek@email.cz

Výpis článků

Spolupracujeme

For Help
Pomáháme dětem
AMS Autosklo Ostrava | Facebook
AMS Autosklo Ostrava | Google+